Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Diskussion
  • 0 Kommentar
Hoppla! Es gibt jetzt keine Kommentare.
Hoppla! Bitte loggen Sie sich ein oder registrieren um Kommentare hinzuzufügen

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Vermeiden Sie Betrügereien, indem Sie lokal handeln oder mit PayPal bezahlen
  • Niemals mit Western Union, Moneygram oder anderen anonymen Zahlungsdiensten bezahlen
  • Kaufen oder verkaufen Sie nicht außerhalb Ihres Landes. Nehmen Sie keine Kassiererchecks von außerhalb Ihres Landes an
  • Diese Website ist nie in einer Transaktion beteiligt, und behandelt nicht Zahlungen, Versand, Garantie-Transaktionen, bieten Escrow-Dienste oder bieten 'Käufer Schutz'