Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Discussie
  • 0 Commentaar
Oops! Er is op dit moment geen reacties.
Oops! Log in of registreer om reacties op te voegen

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Vermijd oplichting door plaatselijk te handelen of te betalen met PayPal
  • Betaal nooit met Western Union, Moneygram of andere anonieme betaaldiensten
  • Koop of verkoop niet buiten uw land. Ontvang geen kassiercontroles van buiten uw land
  • Deze site is nooit betrokken bij een transactie en behandelt geen betalingen, verzendkosten, garantie transacties, escrow diensten, of biedt 'bescherming van de koper'