Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Dyskusja
  • 0 Komentarz
Ups! W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
Ups! Proszę zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarze

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Unikaj oszustw działając lokalnie lub płacąc za pośrednictwem systemu PayPal
  • Nigdy nie płacisz za Western Union, Moneygram lub inne anonimowe usługi płatnicze
  • Nie kupuj ani nie sprzedaj poza swoim krajem. Nie akceptuj czeków kasjera spoza Twojego kraju
  • Ta witryna nigdy nie jest zaangażowana w jakąkolwiek transakcję i nie obsługuje płatności, wysyłki, transakcji gwarancyjnych, świadczenia usług escrow lub oferuje 'ochronę nabywcy'