Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Discuţie
  • 0 cometariu
Hopa! Nu există comentarii în acest moment.
Hopa! Vă rugăm să vă logați sau să vă înregistrați pentru a adăuga comentarii

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Evitați înșelătoriile acționând la nivel local sau plătiți cu PayPal
  • Nu plătiți niciodată cu Western Union, Moneygram sau alte servicii de plată anonime
  • Nu cumpărați sau vindeți în afara țării dvs. Nu acceptați cecuri de casier din afara țării dvs.
  • Acest site nu este niciodată implicat în nicio tranzacție și nu se ocupă de plăți, transport, tranzacții de garanție, oferă servicii de escrow sau oferă 'protecție pentru cumpărători'