Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Diskussion
  • 0 Kommentar
hoppsan! Det finns inga kommentarer just nu.
hoppsan! Vänligen logga in eller registrera dig för att lägga till kommentarer

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Undvik bedrägerier genom att agera lokalt eller betala med PayPal
  • Betala aldrig med Western Union, Moneygram eller andra anonyma betalningstjänster
  • Köp inte eller sälja utanför ditt land. Acceptera inte kassakontroller från ditt land
  • Den här webbplatsen är aldrig involverad i någon transaktion och hanterar inte betalningar, frakt, garantitransaktioner, tillhandahåller escrow-tjänster eller erbjuder 'köparskydd'