Ardhja në jetë e një fëmije është një gëzim dhe lumturi e shumë e madhe për prindërit, familjarët dhe miqtë e të afërmit e bebes së sapolindur.

Zbuloni çdo gjë që ju nevojitet për të sapolindurit bebe dhe fëmijë, që nga lindja e deri kur rriten, produktë të domosdoshme si dhe artikuj të shumtë dekori të qëndisur me dashuri! Çdo produkt i reklamuar punohet me shumë dashuri dhe përkushtim nga stafi i Per Bebin Tim, dhe gëzon një vogëlush apo vogëlushe. zgjidhni dhuratën tuaj të personalizuar online.

Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje. Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan!

Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri

Tel: 355 699779027

Tartışma
  • 0 Yorum Yap
Hata! Şu anda hiç yorum yok.
Hata! Lütfen yorum yazmak için giriş yap veya kayıt ol

Lorena Kaca

Albania / Tirane / Tirane

$53.94
  • Yerel olarak hareket ederek veya PayPal ile ödeme yaparak dolandırıcılık kaçının
  • Western Union, Moneygram veya diğer anonim ödeme servisleriyle asla ödeme yapmayın.
  • Ülkeniz dışında satın almayın veya satmayın. Ülkeniz dışından kasiyer çeklerini kabul etmeyin
  • Bu site hiçbir zaman herhangi bir işlemde yer almıyor ve ödemeleri, nakliye, garanti işlemleri, emanet hizmetleri vermiyor ya da 'alıcı koruması'